mobile

Łodzie

Seria Star

Prostar

Prostar

MacterCraft Star

Xstar

Seria X

X26

MasterCraft X22

X22

MASTERCRAFT X24

X24

Seria XT

XT20

XT21

XT22

XT25

XT23

Seria NXT

NXT20

NXT22

Łodzie motorowe na sprzedaż

MasterCraft to marka, którą często porównuje się do Ferrari w sportach wodnych. Jeśli interesują Cię łodzie motorowe na sprzedaż, nie możesz przejść obojętnie obok oferty MasterCraft. Każdy model jest ultra wygodnym, pełnym luksusu busem wodnym o parametrach wyścigówki. Jedenaście osób – dokładnie tyle może równocześnie bawić się na pokładzie MasterCraft. Wszystko w rytmie potężnych silników Ilmor produkowanych między innymi do serii NASCAR o mocy kolejno 340,430,540 km/h. Maksymalna prędkość to nawet 85km/h.

Łodzie motorowe na sprzedaż dostępne są w wielu konfiguracjach – to Ty wybierasz model, który sprosta Twoim potrzebom. Ceny tych luksusowych maszyn zaczynają się od 350 tys. złotych, a kończą w okolicach 1,5 mln złotych. Samo nagłośnienie to koszt około 60 tys. złotych, choć można wydać na nie dużo więcej. Audiofilski sprzęt produkowany jest wyłącznie przez firmę Klipsch. Specjalne głośniki, przystosowane do pracy na wodzie, nie dopuszczają żadnego przypadkowego dźwięku, nic tu nie zabuczy i nic nie piśnie. Niektórzy wchodzą na te łodzie tylko po to, żeby posłuchać najczystszego i najbardziej wyważonego audio, z jakim do tej pory się zetknęli. Za szeroki zakres dynamiczny i automatyczne dostosowujący się do rodzaju muzyki system odpowiada wzmacniacz Bongiovi.

Za wytwarzanie fal odpowiada Gen2 Surf System. Technologia ta pozwala na całkowite sterowanie wypluwaną spod motorówki wodą. Na panelu dotykowym włączasz odpowiednią konfigurację i możesz ustawić krótką lub długą, niską bądź wysoką falę pod osobę z dominującą lewą lub prawą nogą. Od strony technicznej wygląda to tak, że łódź nabiera wody w komory balastowe. Może jej zassać od 1100 do 3000 litrów i trwa do w przedziale między 3 a 8 minut.

Jachty motorowe na sprzedaż MasterCraft mają długość od 20 do 26 stóp i podzielone są na trzy segmenty: NXT, XT i najbardziej ekskluzywne oznaczone pojedynczą literą X. W tym roku producent obchodzi swoje 50-lecie. Firma jest liderem na rynku w segmencie łódek do sportów wodnych.

w górę