mobile

X24

Z NOWĄ ŁODZIĄ MOTOROWĄ MASTERCRAFT X24 SURFUJ TAM GDZIE TYLKO ZAMARZYSZ

Do wakesurfa potrzebujesz łodzi. Ale nie byle jakiej łodzi. Potrzebujesz sportowej łodzi motorowej napakowanej najnowszą technologią. Jest tylko jedna marka na świecie, która może spełnić te wymagania. Jedna marka, której łodzie to nie tylko motorówki do wakesurfa czy motorówki do wakeboardu, Te łodzie to MasterCraft.

MOTORÓWKA JAKIEJ DOTĄD NIE WIDZIANO

Jej najnowsze dziecko X24 to największa i najbardziej luksusowa łódź do sportów wodnych, jaką kiedykolwiek stworzono. Inżynierowie z MasterCraft po raz kolejny stanęli na wysokości zadania i udowodnili, że w swoim fachu są najlepsi na świecie. Stworzyli epickie dzieło, motorówkę, która wymyka się wyobrażeniom. „Gdy projektowaliśmy poprzedniczkę, czyli X23, wiedzieliśmy, że poprzeczka została zawieszona niesamowicie wysoko. Mimo to, w tym roku podnieśliśmy ją jeszcze bardziej” – mówił na prezentacji modelu X24 Terry McNew, Prezydent i CEO MasterCraft Boat Company, producent łodzi motorowych.

LUKSUSOWE JACHTY, KTÓRE WYPRZEDZAJĄ PRZYSZŁOŚĆ

No dobrze, zapytacie co takiego wyjątkowego jest w tej niesłychanie zaawansowanej konstrukcji? Np. to, że dzięki systemowi surfowania i nowego projektu kadłuba, który jest wyposażony w 1900 kg balastu, X24 produkuje najlepsze i największe fale surfingowe widziane poza oceanem. Do tego nowa funkcja FastFill Ballast System wypełniają zbiorniki balastowe X24 w ciągu trzech minut, a z kolei Switchback Ballast Tank pozwala na płynną zmianę strony surfowania.Ale to oczywiście nie wszystko. X24 ma miejsce dla 18 pasażerów i starannie zaprojektowane nowe, przyjazne wnętrza, które pozwalają przyjaciołom i rodzinie wnieść na pokład tyle sprzętu do surfowania, ile tylko dadzą radę unieść.
Kadłub w kształcie Pickle Fork i układ siedzeń w kształcie litery U tworzą przestronną i wygodną konfigurację do oglądania i wypoczywania. X24 jest napędzany przez najnowsze silniki General Motors, produkowane wyłącznie dla MasterCraft.

2021 X24 PREZENTACJA

Specyfikacja

Długość łodzi24' 2" / 7.37 M
Beam102" / 2.59 M
Szerokość wewnętrzna87" / 2.21 M
Waga6100 LBS / 2767 KG
Balast z Gen 24300 LBS / 1950 KG
Zbiornik Paliwa85 Gal / 322 L
Pojemność2550 LBS / 1157 KG
MASTERCRAFT X24

Galeria

w górę