mobile

Aktualności

MasterCraft NXT22 - wywiad z Tomaszem Frantem

Najnowszy model MasterCraft NXT22 jest od niedawna dostępny w Polsce. Ta 7-metrowa motorówka łączy w sobie komfort, styl i wydajność w niewygórowanej cenie. Ostatnio mieliśmy okazję przetestować motorówkę wspólnie z aktualnym vice-mistrzem świata w wakesurfingu, Tomaszem Frantem, który podzielił się z nami swoimi wrażeniami.

2019-11-11czytaj dalej

MASTERCRAFT NA POZNAŃSKICH TARGACH MOTOR SHOW

W ubiegły weekend odbyły się największe targi motoryzacyjne w Europie Środkowej "Poznańe Motor Show". To obowiązkowe wydarzenie dla każdego pasjonata motoryzacji.

2019-04-02czytaj dalej

MasterCraft – Historia, która stała się rzeczywistością

hitoria MasterCraft

Każda historia ma swój początek, a rewolucja ideę. Historia MasterCraft sięga 1968 roku. Na niewielkiej farmie w Maryville w stanie Tenessee, grupa ludzi z marzeniem zakończyła właśnie budować swoją pierwszą łódź do nart wodnych.

2018-12-05czytaj dalej

Wakeboard. Ekstremalna przygoda na wodzie

wakeboard

Wakeboard to ewolucja w czystej formie. Ten ekstremalny sport wodny powstał z potrzeby zmiany. Szybciej, wyżej, dalej – te trzy hasła najlepiej opisują wakeboard i jego ideologię. Jeśli jesteś miłośnikiem snowboardu albo surfingu zakochasz się w wakeboardzie od razu. Najlepsze emocje zapewni motorówka do wakeboardu MasterCraft. Co jeszcze musisz wziąć na pokład?

2018-10-31czytaj dalej

Czy łodzie rekreacyjne należy rejestrować?

łodzie rekreacyjne rejestracja

Rejestracja nowej motorówki nie musi być żmudnym procesem, który zaburzy nam radość po zakupie łodzi MasterCraft. Dowiedz się jak i gdzie rejestrować łodzie motorowe, jakie są wymogi z tym związane oraz jaki jest czas oczekiwania na rozpatrzenie wniosku.

2018-09-28czytaj dalej

Wchodzisz na pokład na własną odpowiedzialność - MasterCraft uzależnia!

Marka MasterCraft, przy okazji zawodów wakesurfowych, stała się synonimem WakeGP. Zawodnicy, kibice, media obu nazw używali zamiennie, bo nie ma lepszego sprzętu do tej aktywności. Podczas każdego z etapów zawodów, w Mikołajkach, Bydgoszczy i Jachrance, obok popisów zawodników, łodzie były największą atrakcją.
 

2018-09-26czytaj dalej

Wakesurf. Co potrzebujesz do zabawy w wakesurfa?

wakesurfing

Sporty wodne potrafią dostarczyć wspaniałych wrażeń. Ciepło słońca, przyjemnie chłodząca woda, trochę dobrego wysiłku i masa endorfin. Trudno nie zakochać się w takiej wybuchowej mieszance. Nie każdy sport można jednak uprawiać wszędzie. Chociażby surfing to w końcu domena oceanów. Czy na pewno?

2018-09-12czytaj dalej

Z nową łodzią motorową MasterCraft X24 surfuj tam gdzie tylko zamarzysz

łodzie do surfa

Do wakesurfa potrzebujesz łodzi. Ale nie byle jakiej łodzi. Potrzebujesz sportowej łodzi motorowej napakowanej najnowszą technologią. Jest tylko jedna marka na świecie, która może spełnić te wymagania. Jedna marka, której łodzie to nie tylko motorówki do wakesurfa czy motorówki do wakeboardu, Te łodzie to MasterCraft.

 

2018-09-07czytaj dalej

Motorówki do sportów wodnych - najlepsze na rynku

motorówki do sportów wodnych

Piękna, letnia pogoda sprzyja uprawianiu sportów na świeżym powietrzu. Jedni gustują w tradycyjnych formach aktywności fizycznej, inni wolą mocniejsze, pełne adrenaliny doświadczenia. Sporty wodne to opcja dla tych, którzy od życia chcą brać 100 procent.

2018-08-24czytaj dalej

Najlepsze łodzie do surfa

Wakacje, letni czas i piękna pogoda – to wszystko sprzyja uprawianiu sportów. Amatorzy i wielbiciele mocniejszych wrażeń najlepiej wypoczywają podczas ekstremalnych i wymagających form aktywności fizycznej. Różne odmiany sportów wodnych takie jak wakesurf czy wakeboard z pewnością mogą się do nich zaliczyć.

2018-07-31czytaj dalej
1 z 2
w górę