mobile

MasterCraft – Historia, która stała się rzeczywistością

hitoria MasterCraft
2018-12-05

Każda historia ma swój początek, a rewolucja ideę. Historia MasterCraft sięga 1968 roku. Na niewielkiej farmie w Maryville w stanie Tenessee, grupa ludzi z marzeniem zakończyła właśnie budować swoją pierwszą łódź do nart wodnych.

Nie odpowiadały im dotychczas stosowane rozwiązania, na których opierały się sportowe łodzie motorowe. Napędzani ideą stworzenia czegoś lepszego, motorówki która zrewolucjonizuje sporty wodne, konstruktorzy MasterCraft właśnie spoglądają na swoje dzieło.

Projekt nowej łodzi motorowej do nart wodnych okazał się rewolucyjny. Specjalnie zaprojektowany kadłub szybko docenili entuzjaści narciarstwa wodnego oraz profesjonalni zawodnicy. Z miesiąca na miesiąc lawinowo rosła liczba zamówień, a MasterCraft, jako producent łodzi motorowych, stawał sie jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku. Historia jednak ciągle trwa, a MasterCraft dopisuje do niej kolejne rozdziały.

Produkcja najlepszych motorówek do sportów wodnych

Obecnie produkcja najlepszych łodzi motorowych na świecie odbywa się w liczącym czterystu pracowników zakładzie w mieście Vonore, w rodzinnym stanie MasterCraft - Tenessee. Określani mianem „MasterCraftsmen, mistrzami rzemiosła, inżynierowie MasterCraft pracują w pocie czoła budują najlepsze motorówki na świecie. Wsłuchani w potrzeby i oczekiwania klientów, tworzą nowe rozwiązania, łącząc ludzki pierwiastek z inteligentnymi technologiami, a całość podczepiając do potężnych silników motorowych. Tak rodzą się kolejne  rozdziały historii MasterCraft. To właśnie skupienie na naszych klientach oraz ich potrzebach przyświeca tworzeniu kolejnych generacji najlepszych motorówek na świecie

Największy producent łodzi motorowych do sportów wodnych na świecie

MasterCradft to bezwątpienia największy producent łodzi motorowych do sportów wodnych na świecie. Sportowe jachty na sprzedaż MasterCraft dostępne są w ponad 30 różnych krajach u 130 dilerów. MasterCraft-poland.com.pl to natomiast jedyny to autoryzowany diler marki w Polsc Każdy MasterCraft jest wyprodukowany i przetestowany przez inżynierów w Vonore, a miejsce narodzin marki co roku odwiedza kilkaset właścicieli i użytkowników tych luksusowych łodzi.

Taka była przeszłość i taka jest teraźniejszość. Wierzymy, że również w przyszłości, entuzjaści sportów wodnych, docenią innowacyjne rozwiązania, wygodę użytkowania i wyjątkowe osiągi jakie oferuje w swoim produkcie najlepszy producent łodzi motorowych.

 

w górę